м. Івано-Франківськ
Пн-Нд 24/7

Про K-Rent – оренда авто в ІФ

Надійність

Кожен автомобіль вкомпанії K-rent проходить своєчасну перевірку, що дозволяє тримати наш автопарк в неперевершеному стані. Ніщо не відволікатимиме Вас від подорожі.

0
Поїздок
0
Щасливих клієнтів


Сервіс

В нас працюють найкращі спеціалісти які з радістю допоможуть Вам у будь-якій ситуації. При бронюванні автомобіля ви можете бути впевнені, що Вам не прийдеться чекати черги, уточнювати час чи підлаштовуватись під зміни.

Компанія «K-rent» заснована щоб зробити ваші подорожі більш насиченими та простішими. Наші спеціалісти допоможуть з вибором авто. Технічна підтримка 24/7.  

Для сучасних реалій приказка «автомобіль не розкіш, а засіб пересування» з кожним роком стає все більш актуальною і значущою. Жителі прогресивних країн давно зрозуміли, що в чужому місті без засобу пересування – ніяк. А оскільки Україна – країна, що претендує на вступ до ЄС, то сучасні сервіси, такі як, наприклад, прокат авто, повинні стати незамінною частиною побуту країни.

Користуватися громадським транспортом незручно, адже є велика ймовірність запізнитися, забруднити одяг та й просто зіпсувати собі настрій. Зовсім інша справа автомобіль, де ви з комфортом можете дістатися в потрібне місце, не витрачаючи при цьому багато часу.

Компанія «K-rent» розвивається і надає можливість орендувати авто з водієм чи без.

У нас представлений великий вибір автомобілів різних марок преміум та економ-класу. Всі авто ретельно перевіряються, проходять техогляди, хімчистку салону, адже ми дбаємо про ваш комфорт та безпеку.

У нас ви можете орендувати автомобіль на термін від однієї доби і більше. Пропонуємо доступні ціни та гарантуємо ввічливе й привітне обслуговування.

Оренда автомобіля

це відносно нова послуга на українському ринку. Безліч людей не мають можливості використовувати свій автомобіль в робочих поїздках, що змушує їх витрачати величезні гроші, користуючись послугами таксистів. Саме таким людям прокат автомобіля допоможе розв’язувати проблеми, пов’язані з транспортуванням в службових цілях, а також значно заощадить кошти. Орендований автомобіль підійде не тільки для робочих цілей, а й для відпочинку разом із сім’єю. Це не тільки вигідно з економічної точки зору, а й дуже зручно.

EN

Call Now