м. Івано-Франківськ
Пн-Нд 24/7

Трансфер

Комфортна подорож починається з завчасного планування

Трансфер ціни

Трансфер

 

Компанія K-rent пропонує досить зручну послугу – трансфер авто по території України. Наші водії готові зустріти Вас в аеропортах, на вокзалах чи в будь-яких інших місцях.

Прокат авто з водієм

Прокат авто з водієм це популярна послуга серед наших клієнтів. А також для тих хто подорожує чи має робочі поїздки. Прокат авто з водієм дозволить суттєво зекономити, оскільки менеджер Вам завчасно і раціонально розрахує маршрут поїздки, а пасажири зможуть зосередитись над вирішенням власних завдань.

Замовляєте трансфер з аеропорту або вокзалу, водій компанії зустріне Вас відразу біля терміналу або на пероні. На відміну від стандартного таксі, де клієнт платить за подачу автомобіля, простій, посадку і кілометраж – при замовленні трансферу клієнт оплачує лише чітко обумовлену суму. Якщо літак або поїзд з будь-якої причини затримується в дорозі, водій без додаткової плати зустріне Вас у зазначеному місці.

Замовлення авто

Клієнт може вибрати авто від економ- до бізнес-класу. В нашому автопарку Ви зможете замовити: Skoda Fabia Combi, Ford C-max, Renault Clio, Mitsubishi Colt. А також автомобілі Chevrolet Cruze, Nissan Sentra. З бізнес-класу: Nissan Teana, Subaru Legacy та мікроавтобус Peugeot Traveller.

В компанії K-rent всі автомобілі справні та обслужені. Усі транспортні засоби мають сучасні засоби комфорту і безпеки автомобіля (функцї підігріву сидінь, система клімат-контролю, а також навігатором (GPS)), що робить подорож комфортною та приємною.

Пасажирські перевезення здійснюємо в будь-яку місцевість західного регіону країни. А саме: Івано-Франківськ – Буковель, Львів – Буковель – Яремче, Івано-Франківськ – Яремче, Тернопіль – Буковель…

Замовити послугу транферу можна не залишаючи власний офіс чи помешкання, достатньо зробити заявку на сайті K-rent.com.ua або зателефонувати нам.

EN

Call Now